top of page
חיפוש

אירוע הקורונה בעולם האירועים


לקוחות יקרים, מזה כחודשיים כולנו נמצאים בתקופה חדשה לנו, מסתורית וייחודית. אנחנו, בתחום השכרת הציוד לאירועים, היינו הראשונים להיפגע מההנחיות, ואנחנו בין האחרונים לחזור לפעילות מלאה.

בדרך כלל, בחודש מרץ מתחיל השוק להתעורר מתרדמת החורף. מזג האויר מתחיל להאיר פנים ולאפשר לקיים אירועים בחוץ, בלי חשש מגשמים. לוח השנה מלא מועדים וחגים שמלווים בהתכנסויות שונות – מסיבות פורים, מופעים לילדים בחופשת הפסח, חגיגות יום העצמאות וכמובן אירועים פרטיים ועסקיים. בכל שנה רגילה בתקופה זו היומן מתחיל להתמלא עד אפס מקום בזוגות נרגשים שמתכננים חודשים רבים מראש את חתונת חלומותיהם, ומשריינים את התאריך איתנו על מנת שנוכל להגשים להם את חלום האירוע המושלם.

לא כך השנה.


אירועים בתקופת הקוקונה

השנה הטלפונים צלצלו ללא הפסק אך במקום להזמין ציוד לאירועים, להתענין בהשכרת במות לאירועים, לברר על השכרת מחסומים וכדומה, כולם טלפנו כדי לבטל אירועים, בהתאם למגבלות ולהנחיות הסגר הכלליות. היומן התרוקן לחלוטין, מיידית וללא שום אופק מתי יבוטלו המגבלות ותחזור השגרה. חג אחרי מועד חלפו, מגבלה רדפה סגר, ואתם חלפה התקוה לשוב במהרה למה שאנחנו יודעים ואוהבים לעשות.

אנחנו למודי מצבי חירום. חברתנו ממוקמת באשקלון, אזור הסובל תקופות ארוכות של מלחמות ומגבלות. אבל אם במקרים כאלו (שכבר נהיו סוג של שגרה) היתה אפשרות להתמודד ע"י קיום אירוע במבנה ממוגן או התרחקות מאזורים שבקו האש, הפעם האיסור היה גורף בלי אפשרות מעקף.

עקבנו בדאגה אחרי מספרי החולים והנדבקים, אחרי המצב הכלכלי והתחזיות, ועם ההקלות והעדכונים, עקב בצד אגודל, לאט ובזהירות, אנחנו מתחילים לצעוד במציאות חדשה.

סגנון חדש של אירועים – מצומצמים מבחינת כמות המוזמנים, מרווחים מבחינת המרחק בין האורחים. בעולם הרחב אירועים פרטיים כמו חתונה הם כמעט משפחתיים, וכיון שהמשפחות עצמן גם קטנות יותר מדובר בנורמה של אירועים קטנים. בארץ חתונה היא אירוע רב משתתפים, כאשר בחתונה ממוצעת משתתפים מאות מוזמנים ולא נדיר להיתקל גם בחתונות של מעל אלף איש. עם זאת, החיים ממשיכים, אין לדעת מתי הדברים יחזרו לקדמותם, ובמקום לדחות את האירוע למועד לא ברור אנחנו נתקלים ביותר ויותר זוגות המשלימים עם ויתור על חלום החתונה ההמונית וממירים אותו באירוע מצומצם, בוטיקי, אינטימי, מרגש. יותר מתמיד השמחות מחזקות אותנו וחשוב לציין אותן עם הקרובים לנו. למרות שכמות המוזמנים מצטמצמת, אין סיבה לוותר על הרמה והאיכות של האירוע, שהעיתוי שלו יבליט אותו בין שלל האירועים ויגרום לו להיזכר שנים ואף דורות קדימה. בנוסף לכך, יש אירועים שממילא אי אפשר לדחות כמו בריתות ועליות לתורה, וגם הם קהל היעד שלנו.

אנחנו נרגשים לחזור לעסוק במה שאנחנו מתמחים בו: השכרת ציוד לאירועים, השכרת במות לאירועים, השכרת מחסומים, השכרת מצננים ומאווררים וכדומה. עשינו התאמות ואנחנו מוכנים עם חבילות ייעודיות לאירועים מצומצמים, המתאימות לא רק לחתונות אלא גם לשבתות חתן, עליות לתורה, בריתות, בר מצוות ועוד. נשמח מאד לחזור לשרת אתכם במהירות ולתת מענה לכל אירוע, בתקוה שבמהרה נחזור לשגרה מלאה בה נוכל לקיים אירועים המוניים, ציבוריים, צפופים ומשמחים כמו שאנחנו רגילים.

40 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Commenti


bottom of page